Čekejte prosím...

Kovovýroba - Radim Strnad

CNC ohraňování plechů

Nově nabízená služba CNC ohýbání plechů na ohraňování na stroji Durma AD-R 2060. 

CNC ohraňovací lis je novodobá inteligentní ohýbačka plechů. Jedná se o nejjednodušší způsob pro tváření
komponent z plechových polotovarů, které lze následným spojováním (svařováním nebo
montáží) použít při tvorbě lehkých a mobilních konstrukcí. Ohýbání je v podstatě výroba
trojrozměrných dílců z plošného polotovaru. K výslednému tvaru dochází postupně ve sledu
operací ohybu. Maximální délka ohybu 2000 a síla černého plechu 5mm

Frézování

Nabízíme konvenční frézování veškerých materiálů dle požadavků zákazníka. Frézování provádíme na nástrojařské frézce TOS FN32 (maximální rozměr dílce 500mmx400mmx250mm). Specializujeme se na kusovou a malosériovou výrobu.

Soustružení

Soustružení provádíme na klasickém nástrojařském soustruhu TOS SV18RA do průměru upnutí cca 320mm a max točné délce 1000mm. Jedná se převážně o kusovou a malosériovou výrobu rotačních součástí jako čepy, hřídele, příruby, šrouby a jiné součásti.  Soustružíme veškeré kovové i nekovové materiály dle požadavků zákazníka.

Svařování

Nabízíme zakázkové svařovaní konstrukční oceli, hliníku a nerezy. Nabízené svařovací metody MIG, TIG/WIG a obalená elektroda. Předností je svařování slitin hliníku a nerez oceli metodou TIG/WIG. Provádíme opravy hliníkových dílů pro automobily a motocykly. Svařujeme ocelové kostrukce z černé nebo nerez oceli dle dokumentace zákazníka nebo výrobní dokumentaci zpracujeme. Pro naši kovovýrobu a zámečnictví používáme svářecí zdroje (svářečky) od firmy Fronius.

Stříhání plechů

Dělení plechů provádíme na hydraulických tabulových nůžkách o maximální šíři 2000mm a tloušťce 4mm.

Zakázkový 3d tisk

Nabízíme zakázkový 3d tisk Vašich modelů nebo vytvoření modelu a jeho následný tisk dle Vaši předlohy. Používáme osvědčenou 3d tiskárnu Průša Mk3, která nabízí širokou škálu materiálů: PLA, ABS, PET, HIPS, Flex PP, Ninjaflex, Laywood, Laybrick, Nylon, Bamboofill, Bronzefill, ASA, T-Glase, filamenty s uhlíkovým vláknem, polykarbonát. Realizovali jsme velké množství zakázek od různých drobných dílů do automobilů, široké škály domácích spotřebičů přes prototypy dílců pro naše obchodní partnery, dekorativních předmětů, modelářských výrobků, ochranných štítu proti COVID-19 a mnoho dalších. 3d tiskárna Průša Mk3 nabízí maximální prostor pro 3d tisk 250x210x210mm.

Vlastní zámečnické výrobky

Kontakty

Kovovýroba - Radim Strnad


Adresa:

Pod Ovčínem 300
Letohrad
561 51

Kontaktní údaje:

776041151

info@rskovo.cz


IČO: 05646413

Kontrolní kód